
Підлогова міцна газова плита-таганок 40 кВт з нержавіючої сталі з чавунною решіткою
7 123 ₴
- Готово до відправки
- Код: AT 864
Газова плита-таганок 40 кВт для казана та воку з чавунною решіткою
Газова плита-таганок потужністю 40 кВт призначена для інтенсивного приготування їжі на відкритому полум’ї. Вона підходить для роботи з казанами, воками та каструлями об’ємом від 10 до 50 літрів, забезпечуючи швидке закипання та стабільний нагрів навіть при великих навантаженнях.
Корпус виготовлений з нержавіючої сталі, стійкої до високих температур, вологи та механічних впливів. Масивна чавунна решітка з посадочним кільцем забезпечує надійну фіксацію казана та рівномірний розподіл тепла. Регулювання подачі газу дозволяє точно контролювати інтенсивність полум’я.
-
Потужність 40 кВт для швидкого приготування великих об’ємів
-
Підходить для казанів, воків, каструль і сковорід
-
Корпус з нержавіючої сталі
-
Чавунна решітка з високою вантажопідйомністю
-
Регулювання сили полум’я
-
Підключення до газового балона через редуктор
-
Стійка підлогова конструкція
-
Підходить для побутового та професійного використання
Плита підключається до стандартного побутового газового балона, що працює на пропані або бутані, через шланг і редуктор. Конструкція розрахована на використання з важким посудом і забезпечує стабільне положення плити під час роботи.
Газова плита-таганок підходить для використання на відкритому повітрі, у літніх кухнях, на виїзних заходах, а також у приміщеннях з хорошою вентиляцією. Модель може застосовуватися як у домашніх умовах, так і на професійних кухнях.
Технічні характеристики
-
Потужність: 40 кВт
-
Тип палива: скраплений газ (пропан / бутан)
-
Підключення: через редуктор і газовий шланг
-
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
-
Матеріал решітки: чавун
-
Діаметр конфорки: 200 мм
-
Рекомендований об’єм посуду: 10–50 л
-
Вага: близько 12 кг
Важлива інформація
Для стабільної та безпечної роботи плити необхідно використовувати редуктор високого тиску з ручним регулюванням.
Підвищення тиску газу слід виконувати тільки після відкриття кранів на плиті.
Редуктор типу «Лягушка» не підходить, оскільки може призвести до пошкодження газових кранів і виходу плити з ладу.
Сумісний редуктор можна придбати в нашому інтернет-магазині.
| Основні | |
|---|---|
| Тип обладнання | Плита |
| Типи палива | Газ |
| Тип газу | Пропан/Бутан |
| Матеріал газового пальника | Нержавіюча сталь |
| Тип балона | Різьбовий |
| Вага | 12 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 123 ₴










